22 Kasım 2016 Salı

LCW ŞİMDİ DE EV TEKSTİLİNDE İDDALI


LC Waikiki, kısa ismiyle LCW, yaklaşık 22.000'den fazla çalışanı ve 32 ülkede 684 mağazası bulunan İstanbul merkezli mağazalar zinciri. İsmini Hawaii adasında bulunan Waikiki plajından ve Fransızca "arkadaşlar" anlamına gelen "Les Copains" kelimelerinin baş harflerinden almaktadır.
Kısa ismi LCW olan LC Waikiki 1985 yılında Fransa‘da kurulmuştur. George Amoualtarafından kurulan LC Waikiki giyim sektöründe tüm dünyaya hizmet eden bir markadır.Tüm dünyada büyük bir marka olan ve yüksek satış raporlarına ulaşan LC Waikiki 1991 yılında Taha Grup‘un kurduğu Tema Tekstil‘e Türkiye lisansını sattı. Bunun ardından Türkiye’de en yaygın giyim markasından biri olmayı başardı. Bunun ardından 1997 yılında dünyadaki tüm LC Waikiki ortakları şirketi satmaya karar verdi. Bunun üzerine Tema Tekstil ismini Tema Mağzacılık A.Ş. olarak değiştirerek tüm dünyadaki LC Waikiki isimlerinin sahibi oldu ve LC Waikiki İstanbul merkezli bir Türk markası haline geldi.
LC Waikiki 400’den fazla mağazası ve 21.000 çalışanı ile Türkiye’nin ve dünyanın en büyük giyim markalarından bir tanesidir.
LCW Home olarak da atılım yapan firma zengin çeşitli ürünleriyle piyasalarda yerini almış durumda...
Severek alışveriş yaptığımız bu mağazaya ev tekstilinin eklenmesine çok sevindiğimi belirtmek istedim...😄
Hepsi ve daha fazlası için tıkkkkkkkkkkkkk

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

http://ycnt.in/pl7wds